החבר הכי טוב שלי במכירה מיוחדת למנויי אדם צעיר

הסופרת רינת פרימו בספר מתח עוצר נשימה

יואב חוזר הביתה מטיול באפריקה ורץ ישר לבית של החבר הכי טוב שלו איתמר, כדי לספר חוויות. אלא שאז קורה דבר משונה מאוד: בבית של איתמר גרה מישהי שיואב מעולם לא ראה. ויותר מזה – אף אחד בכלל לא יודע מי זה איתמר. כאילו הוא וכל משפחתו מעולם לא היו קיימים. כאן מתחילה הרפתקה מותחת ומרתקת שכוללת ילדה ממציאה שמתכננת לזכות בפרס נובל, שכנה מבוגרת עם כלב פינצ‘ר, פסלון אפריקאי מסתורי והרבה סודות שתהיו חייבים – פשוט חייבים – לקרוא כדי לגלות. החבר הכי טוב שלי הוא מותחן קצבי ומלא תהפוכות, אבל גם סיפור מרגש על חברות עמוקה, על נחישות ועל אומץ. רינת פרימו כתבה ספר מתח מחשמל שלא תוכלו להפסיק לקרוא עד לפתרון התעלומה. יניב שמעוני (הסדרות ”הדוד אריה“, ”חבורת בית העץ“ ועוד ספרים רבים אחרים) הוא אחד המאיירים האהובים בישראל. זהו הספר הראשון של הוצאת ספרי הילדים אדם צעיר, המוציאה לאור מדי חודש את עיתון הילדים "אדם צעיר".

הספר 'החבר הכי טוב שלי' ניתן לרכישה בחנויות המובחרות ובאתר אדם צעיר

 מיוחד לרוכשים באתר אדם צעיר – עותק חתום על ידי הסופרת רינת פרימו

להזמנה: לחצו 'הוסף לעגלת הקניות' והמשיכו לרכישה ('הצג סל קניות')

בקופה כתבו פרטים למשלוח והמשיכו לתשלום. הספר ישלח אליכן בדואר רשום

 78.00  62.40הוסף לסל

הביקורות מהללות:

"רינת פרימו כתבה בכישרון ובתנופה יצירתית את אחד מספרי המתח הטובים ביותר לילדים שראו אור בשנים האחרונות. עלילתו קצבית וקולחת, הדמויות שלמות ומהודקות ובניגוד לסופרי מתח ופנטזיה רבים שלעתים קרובות רואים בכל ספר חדש פוטנציאל לסדרה ולכן עסוקים בלשמור קלפים רבים בעלילה קרוב לחזה, פרימו נותנת את כל מה שיש לה והסיפור כמו נשפך מתוכה שלם ומושלם.

זהו ספר מהסוג שילדים קוראים בנשימה עצורה מתחת לשמיכה בלילה, פשוט כי אי אפשר לעזוב אותו לרגע. ויתרה מכך – זהו ספר מהסוג שהורים "גונבים" מהילדיםוקוראים בנשימה עצורה מתחת לשמיכה בלילה, פשוט כי אי אפשר להפסיק. מומלץ בחום!"

  • מור דבורקין-פוגלמן, הארץ

"הספר המותח תופס את הקוראים כבר בשורות הראשונות ואחרי כמה פרקים לא תוכלו להניח אותו, עד שתגיעו לפיתרון החידה."

– ynet. ההמלצה המלאה כאן

"יש לכם ילדים שכבר קוראים בלי ניקוד? הם ימותו על הספר הזה, באחריות. מזמן לא קראתי ספר ילדים עברי כל כך מותח ומסקרן"

– עטרה אופק, פייסבוק

"זה ספר בינג'. אי אפשר להפסיק לקרוא"

– בר כספי, תל אביב

התגובות סגורות